ÜRÜNLERİMİZ
   MEGATRON 2030 MOULDING

 MEGATRON CNC 2030 MOULDING MODEL KALIP İŞLEME TEZGAHI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

* Makine gövdesi ST37 Platina ve profilden imal edilmiş olup maksimum yüklerde mukavemet analizleri yapılmıştır.

* Gövde birleştirmelerinden sonra elektromanyetik gerilim giderme yöntemiyle normalizasyon yapılmıştır.

* Makinenin hareketli aksamı (Köprü ve yan plakalar) özel alaşımlı aluminyum dökümden imal edilmiştir. Hareketli aksamın döküm olması sebebiyle makine daha dinamik ve titreşimsiz çalışmaktadır, bu da yüzey kalitesini artırmaktadır.Ayrıca aluminyumun hafif olması sebebi ile makinenin yüksek hızlarda hatasız çalışmasını sağlamaktadır.

* Lineer sistemde Japon THK ve Alman SCHNEEDER  marka ray ve arabalar.

* Makinede helis kramiyer ve pinyon dişli sistemi kullanılmıştır.Bu dişli sistemi indiksyonla sertleştirilmiş ve taşlanmıştır. Helis kramiyerin boşluksuz yapısı ve sertleştirilmesi makinenin uzun yıllar aynı hassasiyetle çalışmasını sağlamaktadır.

* Tüm eksenlerde helis dişli , paslanmaz servo redüktörler.

* Tüm eksenlerde servo motorlar.(Y eksen çift motor Gantry)

* İtalyan HSD Marka 9 kw (12 HP) , 24.000 rpm , Seramik Rulmanlı , Otomatik Takım Değiştirmeli Spindle motor (iş motoru) .

* Standart 8 li takım değiştirme magazini.

* LNC marka cnc kontrol ünitesi kullanılmıştır. Ünite 4 eksen interpolasyon desteğiyle profesyonel çözümler sunmaktadır. Ayrıca üniteye entegre 4 eksen el çarkı ile ister manuel kontrol isterse operatör kontrolunde yapabilmektedir.

* Makinede otomatik yağlama sistemi kullanılmıştır. Otomatik yağlama sistemi dozaj ayarlı olup makinenin 16 noktasını aynı anda ve eşit miktarda gres yağıyla yağlamaktadır.

* Net çalışma alanı 2000 X 3000 X 750mm

* Makinenin hızı G0 80 m/dak.

* Hızlı iş bağlamaya yardımcı olacak tabla sistemi.

* Makinenin ortalama ağırlığı 8.000 kg.Telefon: +90 224 - 443 20 94 / Fax: +90 224 - 443 49 84 / e-mail: info@gamamekatronik.com
©2013|GAMAMEKATRONİK | Her hakkı saklıdır
MEGATRON 2030 MOULDING - Gamamekatronik.com, Megatron Metal Mold cnc model işleme kalıp işleme metal işleme cnc, megatron